Telis tank

Modely bojové techniky
Právě je úte lis 20, 2018 6:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 247 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kovové pásy
PříspěvekNapsal: stř led 17, 2018 6:42 pm 

housenka píše:
Tady je báječné video s pásy originálu. Doporučuji shlédnout i ostatní díly popisu tigera

https://www.youtube.com/watch?v=OPuuLlc80Rs#t=55.447301

super video ...samo i ostatní :wink: :wink: :wink:

PříspěvekNapsal: čtv led 18, 2018 7:25 pm 

Zdar!!! Jak se vede? Co Tvuj tiger? Vloni jsme meli nekolik akci a poradnej kus tam chybel.

PříspěvekNapsal: pát led 19, 2018 3:34 pm 

no čaues housenko...ani mi nemluv a ani nevíte jak mě to mrzí že já ostuda ostudná nikde nebyl....letos to musím všechno napravit...tiger je skoro v nejlepší kondici...teď pracuji na zlepšení zatáčení, byl tam dá se říci provizorní motör z aku vrtačky a při trošku delším ježdění v terénu se motor začal napalovat a přestával fungovat, tak jsem našel u vás Plzni prodejnu jménem VDK elektronika a objednal pořádnej motor se šnekovou převodovkou , tak doufám že to bude lepší, taky tam dám výkonnější akumulátor aby ten motor mohl živit, teď mám 12Aph a to si myslim že vyždíme za chvíli
no a jinak mám roupy se pustit do 1:4 , třeba King tiger nebo tak něco ...chtěl jsem i něco s hydraulikou ale zatím bych zůstal u pásáků :-)
ale do 1:4 to chce pořádnej motor nejlépe i s vestavěným starterem a hlavně převodovku!!!
jinak jsem makal kolem baráku, do toho jsem vyrobil nějaký děti a tak no...
hlavně než se budu do něčeho pouštět, tak potřebuju alespoň soustruh a nejlépe kombinovanej i s frézkou .... a to je darda :? :? :?
takže tak...dalo mi to spoustu práce to tady všechno proštudovat, ale nějak to tady vadne snad je to jenom tou zimou

a jak ty, máš něco nového???

PříspěvekNapsal: pát led 19, 2018 9:32 pm 

Tak do 1:4 bych se já nikdy nepustil,Obrázek to není jenom strojní vybavení, kladkostroj, ale také auto na přepravu, to jen tak do kdejakého auta nedostaneš.Obrázek Vím o čem mluvím, protože kolega Franta už v tom jede. Motor je potřeba cca 200 kubíků, a převodovku budeš dělat stejnou, jako já, ale masívnější. Já už, vzhledem ke svému věku, raději zůstanu u své sedminy, kterou někdy dokonce i zvednu.Obrázek Ale i tak mám na manipulaci kladkostroj, a to to nemá 160 kg!Obrázek

Obrázek

Naposledy upravil Mila198 dne sob led 20, 2018 8:33 am, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pát led 19, 2018 9:59 pm 

hele motor už jsem našel třeba na bazaru i se startérem za cca 3500 kč...klasika obsah 200 - 6,5 hp ale ta převodovka je daleko větší oříšek...já bych to do auta ani necpal ...na co mám káru ne??? ale pomalu mě láká postavit ještě něco trochu většího ...ale pořádně ještě nevim ani coo... myslim že to taky bude taková pětiletka..a Frantu Lamku znám taky, to je trochu jiný Level

PříspěvekNapsal: sob led 20, 2018 9:00 am 

No tak to už máš skoro vyhráno! Ale pokud znáš Frantu, tak si dej od něj poradit - a uvidíš, že neprohloupíš... Obrázek

PříspěvekNapsal: pon led 29, 2018 7:09 pm 

Zdar! Prosím, přesuňme debatu mimo tohle téma do Ostatniho, dík, přidávám tam svou odpověď.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 247 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina