Telis tank

Modely bojové techniky
Právě je čtv říj 01, 2020 7:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 580 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Milovo obojživelné stroje
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2020 11:02 am 

seef - to co jsem psal to nemá s tebou nic konkrétního společného jestli souhra času a náhod dala to, že jsi tu časově zrovna nebyl. Však podle času tvého příspěvku jsi mu odepsal v tu dobu rychle. :D Souhlasím s tím co píšeš, ale názor člověka se napsat formou slušného chování a jednání. Miloš to dělá i na jiných fórech stejně. Někdy je klid a pak se utrhne z řetězu. Pro něj je nebezpečný internet a stůl s PC. To se pak nezná. :D

Píšeš, že stavíš jinde jak sám píšeš. Co to je za to co tvořiš.?

To jestli Milo budeš nebo nebudeš přispívat zde nebo někde jinde na webu to je tvá věc. :mrgreen: Když nedáš příspěvek zde dáš ho jinde, ono to stejny. Aspoň můžeš napsat, že se tu něco děje,když ti vadí, že tě nikdo jiným příspěvkem ihned neokomentuje tvůj. Internet vládne světem, ale zlo to je pěkné.
Modely co děláš máš pěkné a máš je dobře vymyšlené, ale to jednání s lidma je hrozný, když sedneš doma ke kompu a serfuješ po webu. Nejen zde. :mrgreen: :mrgreen:
Napsal jsem názor a o tom to je. Je to diskusní fórum.

PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 9:23 am 

Milo zůstaň, jestli můžeš, hlavni tahoun fóra - bylo by škoda nemoci sledovat Tvoje stavby.

PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 3:05 pm 

Tak to už je trochu pozdě housenko, už jsem smazal všechna svoje alba, pokud to někdo zaznamenal. Nemohu někde psát, když si vůbec nejsem jistý podporou, podívej se jak je to dlouho, co mě tu Max napadl, a odezva žádná.

Nechápu, co jsi ty Maxi za rejpavý hovado! Teď už mi je jedno, jestli mě Admin dá ban, protože já tu končím! Toto není diskuzní fórum pro drbny, ale pro modeláře. Ty musíš být strašně zamindrákovaný a závistivý člověk. Sám dokážeš udělat hovno, ale druhé budeš chtít pomlouvat. Měl by jsi se někdy podívat doma mezi nohy, jestli jsi vůbec ještě chlap, protože se chováš jako pavlačová drbna. Nehodlám ti vyvracet všechny tvé drby a pomluvy, za to mi nestojíš. Já jsem měl zájem o to, aby toto fórum tady fungovalo, ale za každou dobrou snahu přijde obvykle trest. Měl jsem se na to vysrat, jako ostatní, ale já už jsem takový, že když něco dělám, tak minimálně na 100% - bohužel.
A vy ostatní, kromě výjimek, jste se také nezachovali - jak to přesně nazvat..., možná, že jste se řídili podle známého rčení Jana Wericha, který říkal:
"Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.", a to proto aby jste náhodou nepřišli k újmě, ale to vás neomlouvá, a nebo s tím možná někteří souhlasíte, protože, jak se říká, mlčení je souhlas. Ale jak už tu psal seef, tak já jsem člověk, který mluví přímo, s ním se znám osobně, a každému je hovno po tom, co jemu napíšu. Já jsem se za totáče nebál ani odmítnout členství v KSČ, a řekl jsem jim to napřímo, tak se nebudu krčit před nějakým Maxem. Takže jestli si vy všichni ostatní myslíte, že vám bude lépe, když to tu bude udržovat při životě Max, tak vám v tom nemohu bránit. Já mizím, a Telistank fórum mi bude ukradené.

PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 3:31 pm 

Ahoj Mílo, je to jen tvé rozhodnutí a co já ti budu povídat a přemlouvat tě ...je to jen na tobě jak jsi se rozhodl.
a abych tě bránil nebo se za tebe postavil a přes forům tady někoho napadal nebo co já vim, tak to dělat taky nebudu
vlastně tebe ani maxe neznám osobně takže víš jak ...
teď už tady asi budu pouze já co jsem přihodí pár fotek ze stavby a tobě přeju aby ti modely šly od ruky a třeba se
někde potkáme a pokecáme . Měj se Prima :) :)

PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 3:35 pm 

ještě teda nechápu ty chlap zralý a zkušený a jediné co tě napadle rychle všechno smazat.
měl jsi to tady nechat aby zde mohli čerpat třeba další modeláři... i já si prohlížel tvé fotky a třeba mě u nich napadla myšlenka
hezky se na ně koukalo jak se říka z hovna upleteš bič :wink: :wink:

PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2020 8:52 pm 

Tome, a proč si myslíš, že jsem to tady dělal, protože se mi nepodařilo zplodit žádného kluka, kterému bych to předal, ale pak přijde nějaký debil, který ti to všechno znechutí. Předpokládal jsem, že se to někomu může hodit, aby věděl, jak co udělat... A o tom hovně a biči to já znám jinak - zase dávám příležitost nějakému debilovi, aby se toho mohl chytit, ale já si nepomohu.

Obrázek

A hlavně se říká, že čím více se v hovně šťouráš, tím více smrdí. Každý si to může vzít, jak chce.

PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 3:36 pm 

máš pravdu :wink: :wink: to přísloví znám taky tak neboj
jen jsem myslel že ty šikovný chlap dokažeš dá se řici z ničeho vyrobit skoro na koleni parádní a moc hezký věci :D :D :D

PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2020 8:37 pm 
Site Admin

Zdravím všechny
Chtěl bych jenom reagovat na to co jsem si přečetl pár posledních příspěvků na tomto vláknu,nechodím sem pro pracovní zaneprázdnění až tak často (měl bych se trošku stydět),ale pokud by se Míla rozhodl tady nepřispívat kvůli panu Maxovi,kterého vůbec neznám,tak by to byla velká škoda,protože si myslím že je to tahoun tohoto fora,a asi se mnou bude souhlasit víc lidí.Forum je od toho aby jsme se bavili o modelařině,podívali se na stavbu modelů a hotové modely a ne aby tady někdo někoho napadal.
Tím bych chtě důrazně vyzvat pana Maxe pokud má s někým nějaké problémy ,aby si to vyřídil někde jinde a netahal to sem,pokud to tak nebude budu nucen jeho příspěvky zablokovat.
Els

PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2020 10:38 am 

Admine - Já jsem se vyjádřil k nevhodnému chování (však si to nahoře můžete přečíst jeho text) a jednání kolegy, veřejně mnou upnutymi příspěvky v minulosti .
Nemám co dodat.

Pokud mate nutkání mi dát BAN tak s tim nemám problém, ulehčim vám to administrátore.
Timto žádám veřejně o zrušení registrace mého profilu.

Edit. To, že mě Mila198 nezná to pěkné kecá. :D Řekl jsem mu před pár lety pravdu do očí na jednom srazu kam jsme spolu několikrát jeli. Od té doby to Mila198 říká furt, že mě nezná vid Mila198 . :D

PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2020 7:33 am 

Maxi, zatím jsi tu jen klábosil. Když už tu Mila není, ukaž nam něco ze svých modelů. :shock: :shock:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 580 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina