Telis tank

Modely bojové techniky
Právě je ned lis 18, 2018 2:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: stug IV
PříspěvekNapsal: stř črc 25, 2018 5:00 am 

Milo já si myslím že vypadají víc než výborně :shock: prostě super práce dekuju

PříspěvekNapsal: stř črc 25, 2018 5:33 am 

Tak,tak super práca !!!!

PříspěvekNapsal: stř črc 25, 2018 8:11 pm 

Děkuji za pochvaly, ale mohlo by to být ještě lepší, to bych to musel nejdříve nahrubovat, a potom dělat finální povrch, ale když jsem viděl stránky Field of Armor Tanks, tak jsem si říkal, že je to o 1000% lepší, než ty jejich výrobky. Pro upřesnění vložím jejich originální nabídkové fotky.

Obrázek

Obrázek

No co na to říkáte?! "Zase se mi chce zvracet" - hergot, to už někdo někde říkal...

Já jsem dnes zase raději zalezl do chládku dílny, abych přišrouboval rozety. Vzhledem k tomu, jak byly drážky na šrouby různě vypálené, jsem se neodvážil vyvrtat díry podle děličky, protože by mi určitě neseděly, ale raději jsem je kopíroval podle rozet. Abych vyloučil posunutí rozet (mají 21 zubů), tak jsem v unašeči udělal aretační kolík, který vždy, i později určí správnou polohu obou polovin kola.

Obrázek

A tady už je skoro finále.

Obrázek

Obrázek

Tady jsem udělal společné foto, aby jste viděli, že ne všechna hnací kola jsou stejná. Když jsem je dělal na AAVP-čko, tak to byla brnkačka... ale tito obři mi dali zabrat!

Obrázek

PříspěvekNapsal: stř črc 25, 2018 9:13 pm 

Nechtěl už jsem reagovat, ale Vy jste zase zvracel, tak jsem musel.

Už by mohlo přestat napadání FOA z Vaší strany silnými výrazy jako blití atd.
Nelíbí se mi to, a mezi inteligentními lidmi se vedou trochu jiné debaty.
Opět opakuji, že tato kola na PZ IV jsou primárně určena pro statický/policový model/ a na stránkách mají bohužel nepříliš povedený obrázek kola z nulté serie, která dnes už vypadá trochu jinak.
A srovnáváte je z Vašimi koly která jsou na vysoké profesionální úrovni primárně pro RC, ale z nějákého důvodu se Vám nechce zveřejnit jejich zřejmě také vysoce profesionální cenu.
Za kterou by byla třeba v nabídce.
A která by asi byla hodně násobně vyšší než ta jejich, a spousta lidí by na ní z tohoto důvodu vůbec nedosáhla.

Michal

PříspěvekNapsal: stř črc 25, 2018 11:47 pm 

Už jsem to tu psal na kolik kola vyšli tak ještě jednou cena je jako za ty dvoje rezinovi tedy 260 dolarů nicméně za sebe mohu říct že všechny rezinove díly co jsou ve stavebnici nejsou nějak moc povedené já jich z toho všeho použil pouze 6 kusů jinak to byla hrůza a za ty peníze co model stojí a to jsou nemalé peníze by člověk čekal alespoň nějakou kvalitu dílů nevím zda bych na statickém modelu chtěl mít místo kol šišky a další díly nechci to tu rozebírat třeba to byla jenom moje stabebnice :D

PříspěvekNapsal: čtv črc 26, 2018 7:46 am 

Já nevím Michale, co to tu pořád plácáš, a proč tu vlastně jsi. Zatím jsi nic neukázal, co by jsi SÁM udělal, oproti ostatním, a jenom tu obhajuješ nějakou zahraniční firmu... asi jsi hlavně překupník. A jestli umíš číst, tak ta kola jsou určená pro RC modely, viz obrázek!

Obrázek

Tak tu pořád nemel něco o statickém modelu! Obrázek

PříspěvekNapsal: čtv črc 26, 2018 11:21 am 

Tak napadat se nenechám, nesmysly tady plácáš ty ,aniž by jsi věděl detailní podrobnosti.
Už toho mám docela dost, snad nemusím nic stavět /přeci mě může tato tématika jen zajímat a stavět můžu v budoucnu/, abych tady na tomto jak tak koukám asi tvém foru mohl říct svůj názor, či se někoho, nebo něčeho zastat.
Jinak postavil jsem toho docela dost i když v menších měřítkách, asi by jsi se divil.
Tak pane králi již zde žádné názory říkat nebudu a ty se nebudeš zase opírat a napadat ostatní firmy , je to dost podlé.
A já jestli jsi si všiml tak tvoje výtvory chválím/paradox/, ale to jsi asi při své zálibě napadat jiné přehlédl, a ten dotaz o té ceně za kolo , asi taky. Hmmmmmm
Myslel jsem si to.
Michal

PříspěvekNapsal: čtv črc 26, 2018 2:53 pm 

Snad mi nechceš nařizovat, co můžu a co nemůžu - to jsi si spletl dobu. Jestli je podle mě něco hnusného, tak to řeknu, a nikdo mi to nebude zakazovat!

PříspěvekNapsal: pát črc 27, 2018 7:53 am 

Kdysi jsem v Lidlu koupil pískovací pistoli, která ale nefungovala s malým kompresorem, který tam také prodávali. Při zapnutí to vyfouklo jen pár zrnek abraziva, a to bylo vše. Vyndal jsem porcelánovou dýzu, a z plastu jsem udělal na zkoušku jinou, a teď na Petrových kolech jsem ji zkusil, a ono to funguje. Kdyby jste měl někdo stejný problém, tak mohu poskytnout informace.

Obrázek

Obrázek

A když už ta kola byla tak čistá, tak mi bylo líto je ochmatat, a tak jsem je stříknul základem.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PříspěvekNapsal: pát črc 27, 2018 12:56 pm 

Tak kola jsou na svém místě a vypadají suprově a taky za ně ještě jednou děkuji Mílovi a jsem rád že jsem mohl poznat tak šikovného člověka osobně :wink: a ještě dorazila krabice z Anglie a budu mit zase co dělat :D

Přílohy:
DSC_1461.jpg
DSC_1461.jpg [ 110.18 KiB | Zobrazeno 508 krát ]
DSC_1460.jpg
DSC_1460.jpg [ 164.99 KiB | Zobrazeno 507 krát ]
DSC_1459.jpg
DSC_1459.jpg [ 142.2 KiB | Zobrazeno 507 krát ]

PříspěvekNapsal: sob črc 28, 2018 4:06 pm 

tak dneska jsem pul dne jezdil abych zjistil jak to funguje a myslím dobrý jen jsem musel trochu přitáhnout pásy a zjistil jsem ze budu muset nějak vyřešit anténu od přímače jelikož když tam dám korbu a jedu stím dál jak 15m tak to spatně reaguje na ovládání se zpožděním je tam asi dost velké stínění

PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 5:50 pm 

tak dneska jsem byl nakoupit led diody a konečně jsem zprovoznil přední světlo a připravil si ledku do mgčka :D

Přílohy:
DSC_1467.jpg
DSC_1467.jpg [ 144.02 KiB | Zobrazeno 375 krát ]
DSC_1465.jpg
DSC_1465.jpg [ 92.14 KiB | Zobrazeno 375 krát ]

PříspěvekNapsal: pát srp 03, 2018 8:10 pm 

Mílo to by mě zajimalo kde ty pořád čaruješ ty výkresy....
Zeptám se blbě, ale líná huba....víš jak, nechceš mi taky v budoucnu vyrobit hnací a napínací kola na můj budoucí model?? Ja se svým vybavením to nedám, bohužel..

PříspěvekNapsal: pát srp 03, 2018 8:52 pm 

Tak čarovat neumím, zrovna tak jako neumím kreslit ve 3D, já tak maximálně tužkou na papír, a už se to na stará kolena nebudu učit, ale mám synovce, který kreslit umí, a já ho jen koriguji a navrhuji úpravy, a on kreslí a kreslí..., ale bohužel chodí také do práce, tak nemá tolik času, jako já v důchodu. Ale ani já v důchodu nedělám zadarmo. Ale hlavně Petr mi poskytnul resinové odlitky, ze kterých jsme vycházeli, i když jsme tam dělali změny... Když tak mi napiš SZ, ale jestli budou ta kola tak pracná, v 1:6, a velká, jako u Petra, tak to nebude laciné... Já mám jiné kšefty u firem, ještě z dob, kdy jsem podnikal, kde mi platí čisté na ruku, rádi a bez problémů, protože z důchodu bych ty svoje modely nemohl stavět!
Pak je také ještě otázka, jestli by ti to někdo neudělal na CNC, a jestli by to nebylo levnější..., ale to já nedokážu posoudit.

PříspěvekNapsal: stř srp 08, 2018 11:59 pm 

tak zas kolem proletěl ježíšek :D a přinesl mi sound modul benedini tbs mini a tímto bych poprosil ty co sním mají zkušenost o nějaké to zapojení jde mi o třeba jak zparovat zvuk výstřelu se zákluzem serva :roll: a to samé třeba z kulometem díky všem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina