Telis tank

Modely bojové techniky
Právě je pát dub 20, 2018 9:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vstřikování plastů
PříspěvekNapsal: sob lis 15, 2014 9:31 pm 

Mikymil píše:
No moc rád se svěřím rozhodl jsem se .................., pohon motor z krovinořezu s převodovkou od Cerjaka a Gatling. ............

Mám takový dojem, že motor z křovinořezu nebude to pravé ořechové pro ten tvůj model. To je dobré tak pro sedminu, s ní to maká dobře, ale čtvrtina :!: :?: Viděl jsi Frantovu čtvrtinu, má tam motor 280 ccm. A ta převodovka..... pokud chceš jen aby se to hýbalo, tak možná, ale jinak to chce pořádné převody a motor. Konzultoval jsi to s Lamkou :?: Nechci tě zrazovat, ale aby jsi neskončil zklamaný...

PříspěvekNapsal: ned lis 16, 2014 9:06 am 

Nevím,kolik by ta čtvrtina měla vážit.Schválně jsem byl vážit moje tanky a téčko v přibližně šestině má nějakých 58 kg s motorem z křovinořezu to na dvojku dost těžce zatáčí.Většinou řadím za jedna,protože ten motor to na dvojku sice utáhne,ale dost se natrápí a má s tím problém i ta odstředivá spojka.Váha tady hraje dost velkou roli a taky myslím že ten zabržděný pás,který je u mě nějakýma 80ti cm na zemi má hodně velký odpor.On ten můj dvoutakt není zrovna malý,přesto není schopen zničit ten plastový převod co na té převodovce mám jako pojistku.Ale možná mám slabý motor.

PříspěvekNapsal: ned lis 16, 2014 11:16 am 

Děkuji za rady upřesním to a budu rád za další postřehy protože se přiznám tato velikost je pro mě neznámá a pásy taky, zatím jsem dělal jen malé plastové modely, ale tento chci udělat v tomto měřítku ostatní pak budu dělat v 1/6 nebo 1/7, ale to až zvládnu tento. Takže motor chci čtyřtakt, zvážím tedy jeho velikost a poradím se s Frantou a co se týká převodů tak chci použít převodovku CG3 celokovovou takže ta by měla být v pořádku, je určena na váhu 150 kg a to by ten můj model mít neměl, bude z plastu a hliníku takže snad to bude v pořádku. Miky

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina