Telis tank

Modely bojové techniky
Právě je úte čer 19, 2018 7:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: el. pohon s převody
PříspěvekNapsal: stř črc 05, 2017 10:25 pm 

Ahoj Miloši.
Je fakt, že zvukové moduly jsou různé... V MAZu mám Servonauta, který umí i tůrování plynu na místě. U něj je super tempomat, který umožní maximálně plynulou jízdu. Umí i super zvuk turba s doběhem, ale MAZ ho neměl....takže já mám pouze atmosféru.
V KV-1 mám ElMod Pro. Tam je nahrán přímo zvuk originálního KV-1. Rejstřík zvuků je dost slušný... Tůrovat na místě sice nejde, ale má super start ( studený dlouhý a teplý krátký ) , rozjezd se zvukem řazení a pokud necháš pořád plný plyn, tak ti ještě 2x přeřadí ( samozřejmě model při zvuku přeřazení lehce "cukne" ). Při brzdění pěkně skřípou brzdy. Vše se dá přez PC nastavit ( zrychlení na každý převodový stupeň, rychlost, kdy se "přeřadí", setrvačnost a intenzita brzdění,atd... ) , jak chceš. Sice to chvilku trvá, ale výsledek stojí opravdu "za to".
Až se někde uvidíme, tak Ti to rád ukážu. Na PMD v Popradu fungoval skvěle !
Měj se fajn, zdraví Mirek.

Předmět příspěvku: Re: el. pohon s převody
PříspěvekNapsal: pát črc 07, 2017 9:18 am 

Byl jsem před asi měsícem na akci v Brně (1/6 měřítko) protože mám nejradši tanky, tak mě zajímaly nejvíce. Hodně sleduji stavby a přestavby modelů od Armorteku, ale brno bylo technicky o něčem jiném, řekl bych více české. Místo dvou Lipol pro pohon často kluci používají jednu 12V autobaterku, jako regulátory často DSYS 72 nebo DSYS 90, motory nejrůznější, většinou neměli žádné označení. zvukové moduly Benedini - po nastartování všech tanků hučela celá hala.
Jen pořadatelé jaksi na poslední chvíli změnili své rozhodnutí na popud hasičů, akce byla bez hliněného povrchu a pár minut před zahájením bitvy došlo i k zákazu pyrotechniky.

stránky pořadatele bitvy: https://www.facebook.com/WorldWarIiCircus/?fref=ts

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina